LG Teknik Servis

LG Teknik Servis

Ahıska Soğutma, LG Beyaz eşya servisi ve klima teknik servisi
LG marka beyaz eşya teknik servisi, ankastre tamiri, küçük ev aletleri, klima sistemleri, vrv klima, fan coil , Hava perdesi, chiller teknik servis hizmeti vermektedir. Beyaz eşya servisi, beyaz eşya tamircisi olarak farklı firmalarla hizmet vermektedir. Teknik servisler evinizde bulunan her marka beyaz eşyalarınız için tamir ve revizyon işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Büyük bir olasılıkla yaşanılan yüzyılda en mühim kayıp zamanınızın kaybıdır. Siz müşterilerin yapmakta olduğu ehemmiyetli işlerin dışında, hiç hesapta olmayan ufak tefek lakin halledilmesi lazım olan işler meydana çıkabilir. Örneğin, işiniz çıkar ve dışarı çıkmanız gereklidir, lakin evinizdeki beyaz eşyanız arızalandı ve onarılması gerekli. Tamir edilmesi gerekli demekteyiz, çünkü nasıl ki eviniz dışındaki işlerinizi bir türlü yapıyorsanız evinizdeki işleri de beyaz eşyalar yardımıyla bitiriyorsunuz.

Beyaz eşya teknik servisi olarak, müşterilerini yaptığı işlerden mahrum bırakmamak adına istenildiği anda tamir hizmetini müşterilerine ulaştırıyor. 7×24 hizmet sunan çağrı merkezleri, müşteri aradığı anda yaşanılan sorunla alakalı bilgilerkaydediliyor ve beyaz eşya teknik servis alanında uzmanlaşmış ekibler tam donanımlı servis vasıtalarıyla, istenilen zamanda ev ve işyerlerine geliyor. Oluşan aksaklık hangi büyüklükte olursa olsun, teknik servis elemanları ayrıntılı bir şekilde sorunu incelemekte ve problemin yeniden yaşanılmaması adına ürününüzü en nitelikli biçimde onarmaktadırlar. Değişen parçalara ve işçiliğe, özel servis olarak 1 yıl garanti veriliyor. Beyaz eşya tamir en nitelikli, hızlı ve hesaplı olanla iş yapmak istiyorsanız, çok düşünmeyin ve bir teknik servise ulaşın.

LG markasına bu işte uzun yıllar sonucu kazanılan bir deneyimle müşterilerine tüm ülke genelinde hizmet verilmekte. Tamamen konusunda uzman eğitimli ve profesyonel kadrolar gerektiğinde yerinde kurulum ve servis hizmeti verebilmektedir. Bunları yanı sıra tüm LG ürünlerinin kullanım kılavuzu ve uyumlu ürünler kataloğunu servislerde edinebilir, cihazlarınızın kurulumu konusunda destek alabilirsiniz.

LG Klima Servisi Bakım Hizmeti
LG Klimalarınızın kullanımı sırasında yılda en az iki defa almanız gereken LG Klima Servisi, LG Bakımı hizmeti LG Klimalarınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlar. LG Klimalarınızın performansları ve verimlilikleri açısından en iyisini vermesini istiyorsanız LG Klima Bakımı hizmetini doğru yerden almanız gerekmektedir.

LG Klima Servisi Montaj Hizmeti
LG Klimalarınızı ilk aldığınız süreçte ilk yapmanız gereken şey olan LG Klima Servisi LG Montajı hizmeti İklim Plus LG Klima Montaj servisi tarafından almanız klimanızdan beklentilerinizi maksimum seviyede karşılamanız için önemli bir adım olacaktır. Klimanızın performansı ve verimliliği açısından önem arz eden LG Klima Montaj Servisi hizmeti doğru alınmadığı takdirde sağlık problemlerine de sebep olabilmektedir.

LG Klima Servisi Onarım Hizmeti
LG Klimalarınızın arızalarla karşılaştığı durumlarda alınması gereken LG Klima Servisi, LG Klima Tamiri hizmeti İklim Plus tarafından uzman teknik servis ekipleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

LG çamaşır makinesi servisi
LG çamaşır makinesi servisi, özel programıyla kendini sterilize eden teknolojiye sahip, buhar gücünün derinlemesine temizliğini ve tazeliğini sizlere çok daha hijyenik giysiler elde etmeniz için sunan cihazınızın, bakımı, montajı, arıza ve onarımı gibi hizmet ihtiyaçlarına özel çözümler sunmaktadır.

Montaj işlemi için cihaza en uygun yerin seçilip kurulması, daha iyi performans ve uzun ömürlü bir cihaz için gerekli olan bakım hizmeti, orijinal yedek parça ve aksesuar seçeneklerini, uzman kadrosuyla sizlere sunan LG çamaşır makinesi servisleri bir telefonla yanınızda.

LG Buzdolabı Servisi Bakım Ve Onarım
Mutfağınızın hak ettiği şıklığı, modern tasarım ve teknoloji ile birleştiren, bütçenize ve çevreye dost her model cihazlarınıza LG buzdolabı yetkili servisi olarak hizmet vermekteyiz. Cihazınız buzlanma yaptıysa, yeteri kadar soğutmuyorsa hiç üzülmeyin. Hemen bir teknik servisi arayın ve teknik destek talep edin.

Buzdolabınızın montajı ve kurulum keşfi sırasında da bir teknik servis ekibizi sizinle. Bu işlemleri kendiniz yapmayın, mutlaka uzman servis personellerine yaptırın. Çünkü LG buzdolabı yetkili servisleri elemanlarınca yapılmayan bazı montaj işlemleri garanti kapsamına girmemektedir.

Gıdalarınızın tazeliğini muhafaza eden, vitaminini koruyup, saklayan cihazlarınıza yılın belli dönemleri mutlaka bakım yaptırın. LG buzdolabı servisi elemanlarına yaptırılan bakım işlemi sayesinde, oluşabilecek arızalar önceden fark edilip onarılır.

Bu sayede olası arızaları önlemiş, cihazınız ömrünü uzatmış ve ekonomik kayıplar yaşamamış olursunuz. Orijinal yedek parça ve aksesuar seçeneklerimizle de cihazı daha verimli hale getirebilirsiniz. LG buzdolabı servisleri 24 saat içerisinde fiyat ve stok kontrolü yapıp size geri dönüş yapacaklardır.

LG Beyaz Eşya Klima Servisi Teknik Servis Bölgeleri
Antalya, Antalya merkez;
Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik.
Doyran, Ahırtaş, Akdamlar, Akkoç, Alaylı, Aşağıkaraman, Aşağıoba, Bahtılı, Başköy, Bıyıklı, Camili, Çağlarca, Çamlıca, Çıplaklı, Çitdibi, Dereli, Duacı, Dumanlar, Fettahlı, Gaziler, Geyikbayırı, Gökdere, Göloluk, Gülveren, Güneş, Hacısekiler, Hisarçandırı, Ilıcaköy, İhsaniye, Karaçallı, Karataş, Karatepe, Kayadibi, Kemerağzı, Kevşirler, Kızıllı, Killik, Kirişçiler, Kovanlık, Kömürcüler, Kurşunlu, Odabaşı, Özlü, Selimiye, Solakköy, Teomanpaşa| Topallı, Üçoluk, Yağca, Yarbaşıçandırı, Yenidumanlar, Yeşilkaraman.
Altındağ Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Balbey Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Bayındır Mahallesi, Çağlayan Mahallesi, Çaybaşı Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Demircikara Mahallesi, Deniz Mahallesi, Doğuyaka Mahallesi, Dutlubahçe Mahallesi, Elmalı Mahallesi, Ermenek Mahallesi, Etiler Mahallesi, Fener Mahallesi, Gebizli Mahallesi, Gençlik Mahallesi, Güvenlik Mahallesi, Güzelbağ Mahallesi, Güzeloba Mahallesi, Güzeloluk Mahallesi, Haşimişcan Mahallesi, Kılınçarslan Mahallesi, Kırcami Mahallesi, Kışla Mahallesi, Kızılarık Mahallesi, Kızılsaray Mahallesi, Kızıltoprak Mahallesi, Konuksever Mahallesi, Mehmetçik Mahallesi, Meltem Mahallesi, Memurevleri Mahallesi, Meydankavağı Mahallesi, Muratpaşa Mahallesi, Sedir Mahallesi, Selçuk Mahallesi, Sinan Mahallesi, Şirinyalı Mahallesi, Soğuksu Mahallesi, Tahılpazarı Mahallesi, Tarım Mahallesi, Topçular Mahallesi, Tuzcular Mahallesi, Üçgen Mahallesi, Varlık Mahallesi, Yenigöl Mahallesi, Yenigün Mahallesi, Yeşilbahçe Mahallesi, Yeşildere Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi, Yeşilova Mahallesi, Yıldız Mahallesi, Yüksekalan Mahallesi, Zerdalilik Mahallesi, Zümrütova Mahallesi.

Zamanında ve Kaliteli Hizmet
Garantili Teknik Servis
Geniş Servis Ağı

LG teknik servisi olarak hizmet verilen ürünler;
LG Servis, LG Servisleri, LG Servisi,
LG Buzdolabı servis,
LG Gardırop tipi buzdolabı servisi,
LG Çift kapılı buzdolabı servisi,
LG Kombi tipi buzdolabı servis,

LG Çamaşır makinesi servisi,
LG Kurutmalı çamaşır makineleri servis,
LG Solo çamaşır makineleri servisi,
LG Kurutma makinesi servis,
LG Bulaşık makinesi servisi,

LG Fırın servisi,
LG MikrodaLGa fırınlar servis,
LG Kombo fırınlar servis,
LG Işık fırın servisi,

LG Klima servisi,
LG Inverter klima servis,
LG Klasik klima servisi

Nasıl Servis Çağırabilirim ?
Whatsapp 1 Whatsapp 2 Telefon Email
0532 413 4234 0532 300 4036 0242 244 8807 servis@servisistek.com
5/5 - (2 votes)

ilgili konular

Leave a Comment