Ahıska iPad, Tablet Tamir Servisi

ipad tablet servisi

Ahıska iPad, Tablet Tamir Servisi
Ahıska bilişim firması olarak iPad, Tablet tamiri konusunda da hizmet veriyoruz. iPad ve Tabletlerinizde çıkabilecek tüm arızalarda tablet tamiri hizmeti veriyoruz. Tablet tamirin de canlı hizmet verdiğimizi söylemek isteriz. Getirmiş olduğunuz tabletlerin tamirini anında yaparak size teslim etmekteyiz. Tüm marka tabletlere hizmet veriyoruz.

Bizlere iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Teknik servis firmamız Antalya Muratpaşa’da bulunmak ile birlikte, Antalya tüm ilçerlerine ipad, tablet tamiri hizmeti vermekteyiz.

Bilgisayar Teknik Servis
Yerinizden Ayrılmadan Kurumsal Destek İçin Bir Telefon Kadar Yakınınızdayız. Yerinde Servis Hizmeti için Daha Fazla Bilgi Alın.

Kurumsal Mail Hizmeti
Şirketiniz İçin Kurumsal Mail Adresi İhtiyaçlarınızda Yanınızdayız. Kota Sınırlaması Olmayan ve %100 Güvenli Hizmetimizden Faydalanabilirsiniz.

Laptop Teknik Servis
Anakart Tamirinden Ekran Değişimine, Isınma Sorunundan Genel Bakıma Kadar Tüm Sorunlara Cevap Veriyoruz.

Web Tasarım & Yazılım
Kurumsal ve Bireysel Tanırım Sayfalarınız ile Özel Kodlama Gerektiren Otomasyon Sistemleriniz İçin Teknik Arkadaşlarımız Sizinle İletişime Geçebilir.

Yıllık Bakım Anlaşması
Şirketinizde Bulunan Tüm Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarlar İçin Bizden Oursource IT Hizmeti Alabilirsiniz.

Uzaktan Bilgisayar Yardımı
Neredeyse tüm sorunları uzaktan kolayca çözebiliyoruz. Fiziksel bir sorun olmadığı müddetçe sorunları uzaktan yardım ile giderelim.

Artık günümüzde laptop, notebook tamiri denilince mahallemizdeki bilgisayarcı değil, sorunlarımızı en hızlı çözen laptop, notebook tamircisi akla geliyor. Yani kullanıcılar yeni nesil laptop, notebook tamiri ile tüm sorunları evde veya işyerinde çözümlüyor. Laptop, notebook teknik servis ihtiyacı olan tüm kullanıcılar, arızalanan pc veya laptop ürünü yanına alıp bilgisayarcıya taşınmıyor, kimi zaman uzaktan yardım ile, kimi zaman kargo ile sorunlarını çözüyor. Sizde bu hizmetten faydalanmak ister misiniz?

🖥️ Çöken bilgisayar İçinden önemli verilerinizi kurtarıyoruz.
🖥️ Sonrasında format atarak sistemi tekrar aktif hale getiryoruz.
🖥️ Gerekli kurulumları yapıyoruz.
🖥️ Yedeklenen dosyaları geri yüklüyoruz.

Artık güvenilir ve kaliteli hizmeti adresinizde bulabilirsiniz. Nasıl mı? Çok kolay.

Nasıl Servis Çağırabilirim ?
Whatsapp 1 Whatsapp 2 Email
0532 413 4234 0532 300 4036 servis@servisistek.com
5/5 - (6 votes)

Leave a Comment