Ahıska Bilgisayar Teknik Servis

bilgisayar servisi Antalya

Ahıska Bilgisayar Teknik Servis
Ahıska Ticaret Bilişim Hizmetleri, sadece kurumsal firmalara değil, ev kullanıcılarına yönelik de bilgisayar teknik destek hizmeti sağlamaktadır.

Antalya’da Bilgisayar Teknik Servis Hizmeti almak isterseniz bu konuda doğru adrestesiniz. Firmamızın hem bireysel müşterilere hemde kurumsal firmalara yönelik bilgisayar teknik servis hizmeti vardır. Firmamız Antalya merkezli firma olup bu konuda Türkiye’nin bir çok ilinde de faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kaliteli hizmet anlayışı ile markalaşarak örnek gösterilen bir kuruluş haline gelen Ahıska Bilişim, bilgisayar servisi konusunda uzman ekibiyle müşteri odaklı çözümler sunar.

Bilgisayar Teknik Servis
Yerinizden Ayrılmadan Kurumsal Destek İçin Bir Telefon Kadar Yakınınızdayız. Yerinde Servis Hizmeti için Daha Fazla Bilgi Alın.

Kurumsal Mail Hizmeti
Şirketiniz İçin Kurumsal Mail Adresi İhtiyaçlarınızda Yanınızdayız. Kota Sınırlaması Olmayan ve %100 Güvenli Hizmetimizden Faydalanabilirsiniz.

Laptop Teknik Servis
Anakart Tamirinden Ekran Değişimine, Isınma Sorunundan Genel Bakıma Kadar Tüm Sorunlara Cevap Veriyoruz.

Web Tasarım & Yazılım
Kurumsal ve Bireysel Tanırım Sayfalarınız ile Özel Kodlama Gerektiren Otomasyon Sistemleriniz İçin Teknik Arkadaşlarımız Sizinle İletişime Geçebilir.

Yıllık Bakım Anlaşması
Şirketinizde Bulunan Tüm Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarlar İçin Bizden Oursource IT Hizmeti Alabilirsiniz.

Uzaktan Bilgisayar Yardımı
Neredeyse tüm sorunları uzaktan kolayca çözebiliyoruz. Fiziksel bir sorun olmadığı müddetçe sorunları uzaktan yardım ile giderelim.

Artık günümüzde bilgisayar tamiri denilince mahallemizdeki bilgisayarcı değil, sorunlarımızı en hızlı çözen bilgisayar tamiricisi akla geliyor. Yani kullanıcılar yeni nesil bilgisayar tamiri ile tüm sorunları evde veya işyerinde çözümlüyor. Bilgisayarı teknik servis ihtiyacı olan tüm kullanıcılar, arızalanan pc veya laptop ürünü yanına alıp bilgisayarcıya taşınmıyor, kimi zaman uzaktan yardım ile, kimi zaman kargo ile sorunlarını çözüyor. Sizde bu hizmetten faydalanmak ister misiniz?

🖥️ Çöken Bilgisayar İçinden önemli verilerinizi kurtarıyoruz.
🖥️ Sonrasında format atarak sistemi tekrar aktif hale getiryoruz.
🖥️ Gerekli kurulumları yapıyoruz.
🖥️ Yedeklenen dosyaları geri yüklüyoruz.

Artık güvenilir ve kaliteli hizmeti adresinizde bulabilirsiniz. Nasıl mı? Çok kolay…

Nasıl Servis Çağırabilirim ?
Whatsapp 1 Whatsapp 2 Telefon Email
0532 413 4234 0532 300 4036 0242 244 8807 servis@servisistek.com
5/5 - (6 votes)

Leave a Comment