Antalya Ahıska Telefon bakım onarım servisi

telefon tablet tamir

Antalya Ahıska Telefon bakım onarım servisi
😀 %100 Memnuniyet
Sizlere sağladığımız hizmetlerde %100 müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz.

💸 Uygun Teklif
Tamir edilecek telefon, ipad fotoğraflarını bize Whatsapp üzerinden gönderin fiyat verelim.

Kırık ekranlı bir telefondan resim ve yazılara bakmak daima can sıkıcı olabilir. Ancak sırf bir parçası hasarlı diye tüm telefonunuzu değiştirmenize gerek yoktur. Kadıköy’de bulunan telefon servisi Antalya Ahıska Telefon bugüne kadar tamir edemediği herhangi bir cihaz olmamıştır. Telefon tamiri Antalya’da en iyi Antalya Ahıska Telefon’da yapılmaktadır.

Ahıska Telefon Tamir, akıllı telefon ve tabletlerde meydana gelen arızalara, yerinde tamir hizmeti vermek amacıyla kurulmuş bir dijital çözüm merkezidir. İş hayatının koşuşturması içerisinde akıllı telefonun/tabletinin başına bir şey geldiğinde servis aramaya, cihazınızı servise bırakmaya zamanınız olmadığı anlarda yanınızdadır. CepteTamir, bulunduğunuz yere gelerek, cihazınızı tamir etmektedir. Böylece zaman kaybetmediğiniz gibi, “Kişisel verilerime bir şey olur mu?” endişesi taşımaz, telefonunuzu gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz.

Günümüzde cep telefonlarına ödenen yüksek rakamlar, kullanıcıları cep telefonları herhangi bir hasar aldığında yenisi almak yerine öncelikle onarım seçeneğine yönlendirmektedir. Cep telefonu tamiri yaptırmak kullanıcılar için her zaman birincil çözümdür, bu yüzden sunulan hizmetin ve işin kalitesi de büyük öneme sahiptir. Ahıska Telefon olarak orijinal parça kullanımıyla sağladığımız telefon tamiri hizmetini uygun fiyatlarla ve ortalama üstü tamir hızıyla sunuyoruz. Bu sayede de müşteriler tarafından cazip cep telefonu tamir merkezlerinden biri olarak öne çıkıyoruz. Yaptığımız işe ve müşterimize duyduğumuz saygı neticesinde en iyi cep telefonu tamir yorumlarına sahip teknik servislerden biriyiz. Bu da müşteri tarafında güven yaratarak, müşterilerin bizi tercih etmelerini sağlıyor.

Kırık Ekran; iPhone, android telefon, ipad, tablet
Ahıska Telefon kırık ekran değiştirme hizmetleri hem hızlı hem de bütçenize uygundur. Telefon, tablet ekran onarımlarınız siz mağazada beklerken veya en fazla bir iş günü içinde tamamlanıp teslim edilecektir.

Su Hasarı; iPhone, android telefon, ipad, tablet
Telefonunuzda su hasarı yaşadıysanız Ahıska Telefon’u ziyaret edin. Ahıska Telefon hasarın boyutunu belirlemek için profesyonel bir tarama gerçekleştirilir, cihazınız temizlenir, kalıntılardan arındırılır ve uygun şekilde test edilir.

Sinyal Yok; iPhone, android telefon, ipad, tablet
Telefonunuzda sinyal sorunu yaşıyorsanız Ahıska Telefon sizlere yardım etmek için hazır. Telefonunuzda su hasarı, SIM kart hasarı veya güncel olmayan yazılım gibi çeşitli sorunlar olabilir. Bu konularda biz sizlere yardım etmek için hazırız.

Bozuk Pil; iPhone, android telefon, ipad, tablet
Şarjınız çok mu çabuk bitiyor? Bu durum gün içi üretkenliğinize ciddi zarar verebilir. Neyse ki, Ahıska Telefon, Telefonunuzun yoğun yaşam tarzınıza ayak uydurabilmesi için profesyonel Telefon pil değişiklikleri gerçekleştirir.

Hoparlör Arızası; iPhone, android telefon, ipad, tablet
Telefon hoparlörlerinizden çıkan sesin boğuk ve bozuk olması ya da hiç ses çıkarmaması durumunda hoparlörün onarılması ya da değiştirilmesi gerekebilir. Tüm telefon, tablet ses sorunlarını çözmek için Ahıska Telefon uzmanlarına güvenin.

Tuş Arızası; iPhone, android telefon, ipad, tablet
Telefonunuzdaki tuşlar arızalı veya kırılmışsa profesyonel onarım hizmetleri için Ahıska Telefon teknisyenlerine güvenin. Uzun süre telefonsuz kalmamanız için hızlı bir şekilde sorunu çözmeye çalışırız.

Ön cam değişimi, arka cam değişimi; iPhone, android telefon, ipad, tablet
Telefon ekranının ön camında oluşan çatlakları ön cam değişimi yaptırarak fiyat ve performans olarak en iyi hizmeti tercih etmiş olursunuz. Telefonun arkası cam olan modellerde arka cam değişimi yaptırarak telefonun kasasını değiştirmeye gerek kalmaz.

Kasa değişimi; iPhone, android telefon, ipad, tablet
Kasa değişimi işlemi telefon marka ve modeline göre ekran hariç telefonun görsel olarak bütün her yerinin değişmesidir.

Şark soketi değişimi; iPhone, android telefon, ipad, tablet
Şark soketi değişimi ile telefonun zarar gören şarj soketini onarabilir ve şarj soketi kaynaklı sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Hangi modelleri tamir ediyoruz?
Cep telefonu ve tablet tamiri yapmaktayız. Bu cihazlarda Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei ve Oppo markalarına başta olmak üzere tüm modellere destek vermeye çalışıyoruz.

Telefon, Tablet Tamir Bölgelerimiz
Antalya, Antalya merkez;
Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik.
Doyran, Ahırtaş, Akdamlar, Akkoç, Alaylı, Aşağıkaraman, Aşağıoba, Bahtılı, Başköy, Bıyıklı, Camili, Çağlarca, Çamlıca, Çıplaklı, Çitdibi, Dereli, Duacı, Dumanlar, Fettahlı, Gaziler, Geyikbayırı, Gökdere, Göloluk, Gülveren, Güneş, Hacısekiler, Hisarçandırı, Ilıcaköy, İhsaniye, Karaçallı, Karataş, Karatepe, Kayadibi, Kemerağzı, Kevşirler, Kızıllı, Killik, Kirişçiler, Kovanlık, Kömürcüler, Kurşunlu, Odabaşı, Özlü, Selimiye, Solakköy, Teomanpaşa| Topallı, Üçoluk, Yağca, Yarbaşıçandırı, Yenidumanlar, Yeşilkaraman.
Altındağ Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Balbey Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Bayındır Mahallesi, Çağlayan Mahallesi, Çaybaşı Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Demircikara Mahallesi, Deniz Mahallesi, Doğuyaka Mahallesi, Dutlubahçe Mahallesi, Elmalı Mahallesi, Ermenek Mahallesi, Etiler Mahallesi, Fener Mahallesi, Gebizli Mahallesi, Gençlik Mahallesi, Güvenlik Mahallesi, Güzelbağ Mahallesi, Güzeloba Mahallesi, Güzeloluk Mahallesi, Haşimişcan Mahallesi, Kılınçarslan Mahallesi, Kırcami Mahallesi, Kışla Mahallesi, Kızılarık Mahallesi, Kızılsaray Mahallesi, Kızıltoprak Mahallesi, Konuksever Mahallesi, Mehmetçik Mahallesi, Meltem Mahallesi, Memurevleri Mahallesi, Meydankavağı Mahallesi, Muratpaşa Mahallesi, Sedir Mahallesi, Selçuk Mahallesi, Sinan Mahallesi, Şirinyalı Mahallesi, Soğuksu Mahallesi, Tahılpazarı Mahallesi, Tarım Mahallesi, Topçular Mahallesi, Tuzcular Mahallesi, Üçgen Mahallesi, Varlık Mahallesi, Yenigöl Mahallesi, Yenigün Mahallesi, Yeşilbahçe Mahallesi, Yeşildere Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi, Yeşilova Mahallesi, Yıldız Mahallesi, Yüksekalan Mahallesi, Zerdalilik Mahallesi, Zümrütova Mahallesi.

Nasıl Servis Çağırabilirim ?
Whatsapp 1 Whatsapp 2 Telefon Email
0532 413 4234 0532 300 4036 0242 244 8807 servis@servisistek.com
5/5 - (6 votes)

Leave a Comment