Profilo Teknik Servis

profilo teknik servis

Ahıska Soğutma, Antalya Profilo Servis
Beyaz Eşyalarınıza, verilecek servis hizmeti, deneyimli ve işinde uzman teknik servis ekibiyle gerçekleşecektir. Onarılan elektronik malzemenin gerekli tüm testleri yapılıp, güvenli bir şekilde sizlere sunulur. Profilo Servisi olarak yıllardır tüm Antalya’da ve bölgelerinde hizmet veriyor. Amaç; istikrarlı ve güvenli bir servis hizmeti sağlamak. Siz değerli müşterilerin memnuniyeti için lütfen tüm istek ve önerilerinizi çağrı merkezlerine bildiriniz. rofilo Servis, iş konusunda gün içerisinde sizlere hızlı bir şekilde ulaşacaktır.

Verilen hizmette işçilik ile değiştirilen yedek parça bir sene garantili olmakla beraber bu süre diliminde müşterilerin karşılaşabileceği arızalarla eksiksiz bir biçimde ilgilenilmektedir. Firma olarak vizyon kullanılan malzemelerin problemsiz, kullanışlı olmasını sağlamaktır.

Teknik servis ve bakım konularında özellikle hizmet almak istiyorsanız Profilo servislerini mutlaka aramalı ve hizmetlerinden yararlanmalısınız. Kalıcı ve kaliteli bakım ve onarım aynı zamanda da tamir işleri gerçekleştirdiklerini aynı zamanda da görebiliyor olacaksınız

Profilo Servisi olarak aşağıdaki bölgelere hizmet verilmekte:
Antalya, Antalya merkez;
Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik.
Doyran, Ahırtaş, Akdamlar, Akkoç, Alaylı, Aşağıkaraman, Aşağıoba, Bahtılı, Başköy, Bıyıklı, Camili, Çağlarca, Çamlıca, Çıplaklı, Çitdibi, Dereli, Duacı, Dumanlar, Fettahlı, Gaziler, Geyikbayırı, Gökdere, Göloluk, Gülveren, Güneş, Hacısekiler, Hisarçandırı, Ilıcaköy, İhsaniye, Karaçallı, Karataş, Karatepe, Kayadibi, Kemerağzı, Kevşirler, Kızıllı, Killik, Kirişçiler, Kovanlık, Kömürcüler, Kurşunlu, Odabaşı, Özlü, Selimiye, Solakköy, Teomanpaşa| Topallı, Üçoluk, Yağca, Yarbaşıçandırı, Yenidumanlar, Yeşilkaraman.
Altındağ Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Balbey Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Bayındır Mahallesi, Çağlayan Mahallesi, Çaybaşı Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Demircikara Mahallesi, Deniz Mahallesi, Doğuyaka Mahallesi, Dutlubahçe Mahallesi, Elmalı Mahallesi, Ermenek Mahallesi, Etiler Mahallesi, Fener Mahallesi, Gebizli Mahallesi, Gençlik Mahallesi, Güvenlik Mahallesi, Güzelbağ Mahallesi, Güzeloba Mahallesi, Güzeloluk Mahallesi, Haşimişcan Mahallesi, Kılınçarslan Mahallesi, Kırcami Mahallesi, Kışla Mahallesi, Kızılarık Mahallesi, Kızılsaray Mahallesi, Kızıltoprak Mahallesi, Konuksever Mahallesi, Mehmetçik Mahallesi, Meltem Mahallesi, Memurevleri Mahallesi, Meydankavağı Mahallesi, Muratpaşa Mahallesi, Sedir Mahallesi, Selçuk Mahallesi, Sinan Mahallesi, Şirinyalı Mahallesi, Soğuksu Mahallesi, Tahılpazarı Mahallesi, Tarım Mahallesi, Topçular Mahallesi, Tuzcular Mahallesi, Üçgen Mahallesi, Varlık Mahallesi, Yenigöl Mahallesi, Yenigün Mahallesi, Yeşilbahçe Mahallesi, Yeşildere Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi, Yeşilova Mahallesi, Yıldız Mahallesi, Yüksekalan Mahallesi, Zerdalilik Mahallesi, Zümrütova Mahallesi.

Profilo Servis Hizmeti Verilen Ürünler:
Profilo beyaz eşya servisi,
Profilo buzdolabı servis,
Profilo derin dondurucu servisi,
Profilo çamaşır makinesi servis,
Profilo kurutma makinesi servisi,
Profilo bulaşık makinesi servis,
Profilo fırın servisi,
Profilo ocak servis,
Profilo klima servisi

Nasıl Servis Çağırabilirim ?
Whatsapp 1 Whatsapp 2 Telefon Email
0532 413 4234 0532 300 4036 0242 244 8807 servis@servisistek.com
5/5 - (1 vote)

ilgili konular

Leave a Comment