Demirdöküm Teknik Servis

Demirdöküm Teknik Servis

Demirdöküm Beyaz eşya servisi ve klima teknik servisi
Demirdöküm marka beyaz eşya teknik servisi, ankastre tamiri, küçük ev aletleri, klima sistemleri, vrv klima, fan coil , Hava perdesi , chiller teknik servis hizmeti vermektedir. Beyaz eşya servisi, beyaz eşya tamircisi olarak farklı firmalarla hizmet vermektedir. Teknik servisler evinizde bulunan her marka beyaz eşyalarınız için tamir ve revizyon işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Demirdöküm Teknik Servisi olarak uzun yılların getirdiği tecrübeyle; kaliteli, profesyonel teknik servis ekibiyle siz Demirdöküm kullanıcılarına en iyi hizmeti sunnulmaktadır.

Demirdöküm Servis olarak zman Ve Güvenilir Kadro ile kalitede lider, teknolojide güncel, hizmette güvenilir ve kendini işine adamış bir kadro ile sizleri, bir müşteriden çok ailenin bir mensubu olarak görmektedir. Samimiyetin kaynağı, işimize duyduğumuz saygı ve sevgidir.

Demirdöküm Teknik Servisine ulaşmak için çağrı merkezimleri ile görüşmeniz yeterli olacaktır.

Demirdöküm Teknik Servisi, ürünlerinizdeki yapılan işlem sonucunda 1 yıl garanti vermekte Kuruluş olarak öncelik kullandığınız ürünlerin problemsiz, uzun ömürlü olmasını sağlamaktır.

Demirdöküm Beyaz Eşya Klima Servisi Teknik Servis Bölgeleri
Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İçel (Mersin), İstanbul, İzmir, K.maraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak

Demirdöküm Beyaz Eşya Klima Servisi olarak yaptığımız hizmetler
Demirdöküm klima servisi,
Demirdöküm duvar tipi klima servis,
Demirdöküm kaset tipi klima servisi,
Demirdöküm salon tipi klima servis,
Demirdöküm multi ınverter klima servisi,
Demirdöküm termosifon servis,
Demirdöküm şofben servisi,

ilgili konular

Leave a Comment