Antalya Spot – Sıfır, ikinci el eşya alım satımı

Ahıska Ticaret

Ahıska spot, Antalya Spot sıfır, ikinci el eşya alım satımı
Antalya’nın her semtinde sıfır, ikinci el ve spot; beyaz eşyalarınız, mobilyalarınız alınır ve satılır.

Antalya’nın tüm semtlerinde spot ve ikinci el eşya alım satımı yapmaktayız. Kullanılmış eski eşyalarınızı, kullanamadığınız sıfır eşyalarınızı bize danışmadan satmayın.

Bildiğiniz bir markayı düşünün, ister elektronik ister mobilya ister beyaz eşya üzerine olsun. Hepimizin aşina olduğu, belirli bir markanın yetkili bayiileri, o markanın adını kullanabilmek ve yetkilisi olabilmek için bir takım uygulama ve düzenlemelere tabii olmak zorundadırlar. Bunlardan mali olarak en kritik olanlarından biri ise, yıllık belirli bir sayıda ürün satışı gerçekleştirmek zorunda olmak. Yani örneğin bir elektronik markasının yetkili bayisi, o markanın adını kullanabilmek için o şirkete yıllık olarak 100 televizyon satmayı anlaşma sırasında taahhüt etmiştir. Peki ya bu sayıya ulaşamazsa?

Ülkemizin sık sık karşı karşıya kaldığı ekonomik darboğazlar, tüketicilerin zaman içerisinde değişen satın alma eğilimleri, bir ürünün yeni çıkan modelleri karşısında eski kalması ve benzeri birçok sebep dolayısıyla yetkili bayiiler her zaman için anlaşmalı oldukları markaya vaad ettikleri satış kotasını dolduramayabilmektedirler. Böyle bir durumda ise doğal olarak anlaşmalarını kaybetmek istemezler. Bunun içinse başvurulan çözüm spot eşya ticaretidir. Bu noktada elbette merak edilen ise, spot eşya nedir?

Spot eşya, işte tam da bu soruna çözüm olması için piyasanın doğal olarak geliştirdiği bir çözümdür. Yetkili bayiiler, bahsedilen kotalarını doldurabilmek için ellerinde kalan satılmamış ürünlerini, orjinal ve sıfır halleriyle spot mağazalarına satarlar. Bu satış ise ürünün karsız maliyet fiyatı üzerinden gerçekleştirilir. Dolayısıyla spot ürünler, yetkili bayilerde satılanlara göre son derece ucuzdur. Bu da haliyle ekonomik durumu daha az elverişli olan insanlar için son derece olumlu bir olay.

Kısaca spot eşyalar, bayiilerde satılan sıfır eşyalardan farksızdır. Bu sebeple alırken içiniz son derece rahat olsun.

Ahıska Spot bölgelerimiz
Antalya, Antalya merkez;
Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik.
Doyran, Ahırtaş, Akdamlar, Akkoç, Alaylı, Aşağıkaraman, Aşağıoba, Bahtılı, Başköy, Bıyıklı, Camili, Çağlarca, Çamlıca, Çıplaklı, Çitdibi, Dereli, Duacı, Dumanlar, Fettahlı, Gaziler, Geyikbayırı, Gökdere, Göloluk, Gülveren, Güneş, Hacısekiler, Hisarçandırı, Ilıcaköy, İhsaniye, Karaçallı, Karataş, Karatepe, Kayadibi, Kemerağzı, Kevşirler, Kızıllı, Killik, Kirişçiler, Kovanlık, Kömürcüler, Kurşunlu, Odabaşı, Özlü, Selimiye, Solakköy, Teomanpaşa| Topallı, Üçoluk, Yağca, Yarbaşıçandırı, Yenidumanlar, Yeşilkaraman.
Altındağ Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Balbey Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Bayındır Mahallesi, Çağlayan Mahallesi, Çaybaşı Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Demircikara Mahallesi, Deniz Mahallesi, Doğuyaka Mahallesi, Dutlubahçe Mahallesi, Elmalı Mahallesi, Ermenek Mahallesi, Etiler Mahallesi, Fener Mahallesi, Gebizli Mahallesi, Gençlik Mahallesi, Güvenlik Mahallesi, Güzelbağ Mahallesi, Güzeloba Mahallesi, Güzeloluk Mahallesi, Haşimişcan Mahallesi, Kılınçarslan Mahallesi, Kırcami Mahallesi, Kışla Mahallesi, Kızılarık Mahallesi, Kızılsaray Mahallesi, Kızıltoprak Mahallesi, Konuksever Mahallesi, Mehmetçik Mahallesi, Meltem Mahallesi, Memurevleri Mahallesi, Meydankavağı Mahallesi, Muratpaşa Mahallesi, Sedir Mahallesi, Selçuk Mahallesi, Sinan Mahallesi, Şirinyalı Mahallesi, Soğuksu Mahallesi, Tahılpazarı Mahallesi, Tarım Mahallesi, Topçular Mahallesi, Tuzcular Mahallesi, Üçgen Mahallesi, Varlık Mahallesi, Yenigöl Mahallesi, Yenigün Mahallesi, Yeşilbahçe Mahallesi, Yeşildere Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi, Yeşilova Mahallesi, Yıldız Mahallesi, Yüksekalan Mahallesi, Zerdalilik Mahallesi, Zümrütova Mahallesi.

Nasıl Servis Çağırabilirim ?
Whatsapp 1 Whatsapp 2 Telefon Email
0532 413 4234 0532 300 4036 0242 244 8807 servis@servisistek.com
5/5 - (1 vote)

Leave a Comment