Beyaz Eşya Klima Teknik Servisi

Beyaz Eşya Klima Servisi

Ahıska Soğutma, Beyaz eşya servisi ve klima teknik servisi
Her marka, model beyaz eşya teknik servisi, ankastre tamiri, küçük ev aletleri, klima sistemleri, vrv klima, fan coil , Hava perdesi , chiller teknik servis hizmeti vermektedir. Beyaz eşya servisi, beyaz eşya tamircisi olarak farklı firmalarla hizmet vermektedir. Teknik servisler evinizde bulunan her marka beyaz eşyalarınız için tamir ve revizyon işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Beyaz Eşya Klima Servisler elektrik süpürgeleri için de servis vermektedir. İsterseniz teknik servislerde, isterseniz servis ücreti karşılığında evinizden alıp tamir işlemleri tamamlandıktan sonra evinize bırakılmaktadır. Beyaz Eşya Tamirinde kaliteden taviz vermeden, hızlı, pratik ve kaliteli bir şekilde hizmetinizdedir. Beyaz Eşya Klima Servisleri hizmette yenilikçi, müşteriye saygılı, verdiği teknik servis hizmetinde güvenilir, dürüst ve çalışkan elemanlardan oluşmaktadır. Güvenilir, garantili hizmet anlayışı, en önemlisi müşteri odaklı hizmet vermesi ile bu firmalar sektördeki büyümesini hızlandırmıştır garantili hizmet, abartı fiyattan kaçınan serivis, bir kerelik müşteri anlayışına karşı bir ilke olarak, sürekli müşteri anlayışı ile sizlere hizmet vermektedir.

Beyaz Eşya Klima Servisi olarak yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak Beyaz Eşya ve Klima Servisi firması olarak kendini geliştirip yükselmekte olan firmalar arasında yerini korumaya baş koyup işindeki tutumu ile Servis Olarak profesyonel ekibi ile daha iyi hizmet verebilmek için elinden geleni yapmaktadır.

Beyaz esya servisinde güvenilir ve kusursuz hizmet bizim ideoldür. Arcelik, Beko, Aeg, Bosch, Siemens, Profilo, Vestel, Zanussi, Ariston, Miele, Gaggenau, Whirpool, General, Electric, Frigidaire, White-Westinghouse, Westinghouse, Electrolux, Amana, Fakir, Samsung, Franke ve kelvinator beyaz esya servisi verilen profesyonel markalar.

7/24 beyaz esya servisim olarak gülür yüzlü güvenli çözüm arıyorsanız beyaz eşya onarımı, bakımı ve tamiri kaliteli kusursuz garantili hızlı ekonomik hizmet anlayışı ile profesyonel servis vermek için teknik servis ekipleri sizi bekliyor.

Beyaz Eşya ve Klima Servisi, konusunda uzman ve eğitimli kadroları ile tüm marka ve model klima servisi hizmeti vermekte. Gezici teknik servis ekibimiz ile haftanın 7 günü kesintisiz hizmet veren firmalar hızlı servis hizmeti verebilmek için her ilin, hemen hemen tüm semtlerinde gezici servis aracı bulunduruyor..

Klima servisi
Siz Klima servislerini arayıp kaydınızı bırakıyorsunuz. Size en yakın servis aracı yönlendiriyor. Size ulaşan uzman teknisyenler ürünün durumuna göre, ürünü yerinde tamir ediyor. Eğer arızalı ürün tamir edilemeyecek gibiyse merkez servislerine getiriliyor.

Ürün tamir edildikten sonra tüm testleri yapılıp size teslim ediliyor.

Beyaz Eşya Klima Servisi Teknik Servis Bölgeleri
Antalya, Antalya merkez;
Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik.
Doyran, Ahırtaş, Akdamlar, Akkoç, Alaylı, Aşağıkaraman, Aşağıoba, Bahtılı, Başköy, Bıyıklı, Camili, Çağlarca, Çamlıca, Çıplaklı, Çitdibi, Dereli, Duacı, Dumanlar, Fettahlı, Gaziler, Geyikbayırı, Gökdere, Göloluk, Gülveren, Güneş, Hacısekiler, Hisarçandırı, Ilıcaköy, İhsaniye, Karaçallı, Karataş, Karatepe, Kayadibi, Kemerağzı, Kevşirler, Kızıllı, Killik, Kirişçiler, Kovanlık, Kömürcüler, Kurşunlu, Odabaşı, Özlü, Selimiye, Solakköy, Teomanpaşa| Topallı, Üçoluk, Yağca, Yarbaşıçandırı, Yenidumanlar, Yeşilkaraman.
Altındağ Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Balbey Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Bayındır Mahallesi, Çağlayan Mahallesi, Çaybaşı Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Demircikara Mahallesi, Deniz Mahallesi, Doğuyaka Mahallesi, Dutlubahçe Mahallesi, Elmalı Mahallesi, Ermenek Mahallesi, Etiler Mahallesi, Fener Mahallesi, Gebizli Mahallesi, Gençlik Mahallesi, Güvenlik Mahallesi, Güzelbağ Mahallesi, Güzeloba Mahallesi, Güzeloluk Mahallesi, Haşimişcan Mahallesi, Kılınçarslan Mahallesi, Kırcami Mahallesi, Kışla Mahallesi, Kızılarık Mahallesi, Kızılsaray Mahallesi, Kızıltoprak Mahallesi, Konuksever Mahallesi, Mehmetçik Mahallesi, Meltem Mahallesi, Memurevleri Mahallesi, Meydankavağı Mahallesi, Muratpaşa Mahallesi, Sedir Mahallesi, Selçuk Mahallesi, Sinan Mahallesi, Şirinyalı Mahallesi, Soğuksu Mahallesi, Tahılpazarı Mahallesi, Tarım Mahallesi, Topçular Mahallesi, Tuzcular Mahallesi, Üçgen Mahallesi, Varlık Mahallesi, Yenigöl Mahallesi, Yenigün Mahallesi, Yeşilbahçe Mahallesi, Yeşildere Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi, Yeşilova Mahallesi, Yıldız Mahallesi, Yüksekalan Mahallesi, Zerdalilik Mahallesi, Zümrütova Mahallesi.

Beyaz Eşya Klima Servisi olarak yaptığımız hizmetler
Klima Bakımı
Klima Temizliği
Klima Montajı
Klima Demontajı
Beyaz Eşya Klima Servis

Nasıl Servis Çağırabilirim ?
Whatsapp 1 Whatsapp 2 Telefon Email
0532 413 4234 0532 300 4036 0242 244 8807 servis@servisistek.com
5/5 - (3 votes)

ilgili konular

Leave a Comment