Spot Beyaz Eşya

beyaz eşya spot

Ahıska Spot, Antalya Spot Beyaz Eşya
😀 %100 Memnuniyet
Sizlere sağladığımız hizmetlerde %100 müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz.

💸 Uygun Teklif
İkinci el eşyalarınızın fotoğraflarını bize Whatsapp üzerinden gönderin fiyat verelim.

🚚 Uygun Nakliye
Satın aldığımız veya sattığımız ürünlerde en uygun nakliye ücreti talep ediyoruz.

⏲️ Uygun Montaj
Aldığınız veya sattığınız mobilya, beyaz eşya, elektronik ürünlerin montaj ve demontajı en uygun şekilde yapıyoruz.

Spot Eşya Nedir?
Halk arasında en çok karıştırılan tanımlardan birisi de Spot Eşya kavramıdır. Kimi spot eşyayı ikinci el eşya ile karıştırmakta, kimisi ise defolu eşya ile aynı şey olduğunu iddia etmektedir.

Spot Eşya; yetkili satıcının çeşitli sebeplerden dolayı elindeki fazla veya satmakta zorlandığı ürünleri, değerinin altında bir fiyatla piyasaya sürmesi ile oluşan ürünlerdir. Bayii fiyatının altında bir rakama satılmasının sebebi de budur.

Spotçu ikinci el mi?
Kullanılmışsa ikinci el, değilse sıfır yani spot demektir. Spot eşya sadece dayanıklı tüketim sektöründe değil, mobilya, elektronik eşya, aksesuar, bilgisayar gibi sektörlerde de olabilmektedir.

İkinci El Eşya Nedir?
İkinci El Eşya; Ambalajı açılmış, kullanılmış, garantisi devam eden veya garantisi süresini doldurmuş ürünlerdir. Bu ürünler herhangi bir eşya yada araç gereç olabilir. Fakat bizim ilgilendiğimiz(alım satım) ürünler daha çok ev eşyası, elektronik eşya, mobilya grubu gibi ürünlerdir. Örneğin; ikinci el koltuk takımı, ikinci el oturma grubu, ikinci el televizyon, ikinci el bilgisayar(laptop, masaüstü), ikinci el apple,ikinci el iphone, ikinci el macbook(pro, air, imac), ikinci el cep telefonu, ikinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el bulaşık makinesi, ikinci el yemek odası takımı, ikinci el yatak odası takımı gibi.

Satılacak İkinci El Eşya Nasıl Olmalıdır?
İkinci el eşya satmak istiyorum dediğiniz de eşyaların kullanım durumları bizim için önemlidir. Satılacak ikinci el eşyalar olabildiğince yeni ve yıpranmamış olmalıdır. Mobilya grubunda yanık, yırtık, kırık olmamalıdır. Satmaya karar verdiğiniz beyaz eşya ve elektronik eşyalar daha önce tamir görmemiş olması da önemli bir konudur. Sizlerden satın aldığımız ikinci el eşyalar tekrardan kullanıma kazandırılacağı için olabildiğince temiz ve eskimemiş olması gerekmektedir.

İkinci El Eşya Nasıl Satılır?
Yukarıda “Satış Süreci Nasıl İşler”de belirttiğimiz gibi bizlere ulaştıktan sonra WhatsApp üzerinden bizlere eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek ücretsiz bir şekilde fiyat alabilir, eşyalarınızın ikinci el fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Anlaştığımız taktirde istediğiniz bir gün ve saatte kapınıza kadar gelerek 2. el eşyalarınızı satın alabiliriz.

İkinci el eşya alan yerler arasında bulunan firmamız Ahıska Spot, Antalya’nın her yerinde hizmet veren bir müessesedir. Baba mesleğimiz olan beyaz eşya servisi ve mobilya – beyaz eşya spot sektöründe kazandığımız tecrübeleri ikinci el eşya sektöründe kullanıyor ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Spot Eşya Bölgelerimiz
Antalya, Antalya merkez;
Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik.
Doyran, Ahırtaş, Akdamlar, Akkoç, Alaylı, Aşağıkaraman, Aşağıoba, Bahtılı, Başköy, Bıyıklı, Camili, Çağlarca, Çamlıca, Çıplaklı, Çitdibi, Dereli, Duacı, Dumanlar, Fettahlı, Gaziler, Geyikbayırı, Gökdere, Göloluk, Gülveren, Güneş, Hacısekiler, Hisarçandırı, Ilıcaköy, İhsaniye, Karaçallı, Karataş, Karatepe, Kayadibi, Kemerağzı, Kevşirler, Kızıllı, Killik, Kirişçiler, Kovanlık, Kömürcüler, Kurşunlu, Odabaşı, Özlü, Selimiye, Solakköy, Teomanpaşa| Topallı, Üçoluk, Yağca, Yarbaşıçandırı, Yenidumanlar, Yeşilkaraman.
Altındağ Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Balbey Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Bayındır Mahallesi, Çağlayan Mahallesi, Çaybaşı Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Demircikara Mahallesi, Deniz Mahallesi, Doğuyaka Mahallesi, Dutlubahçe Mahallesi, Elmalı Mahallesi, Ermenek Mahallesi, Etiler Mahallesi, Fener Mahallesi, Gebizli Mahallesi, Gençlik Mahallesi, Güvenlik Mahallesi, Güzelbağ Mahallesi, Güzeloba Mahallesi, Güzeloluk Mahallesi, Haşimişcan Mahallesi, Kılınçarslan Mahallesi, Kırcami Mahallesi, Kışla Mahallesi, Kızılarık Mahallesi, Kızılsaray Mahallesi, Kızıltoprak Mahallesi, Konuksever Mahallesi, Mehmetçik Mahallesi, Meltem Mahallesi, Memurevleri Mahallesi, Meydankavağı Mahallesi, Muratpaşa Mahallesi, Sedir Mahallesi, Selçuk Mahallesi, Sinan Mahallesi, Şirinyalı Mahallesi, Soğuksu Mahallesi, Tahılpazarı Mahallesi, Tarım Mahallesi, Topçular Mahallesi, Tuzcular Mahallesi, Üçgen Mahallesi, Varlık Mahallesi, Yenigöl Mahallesi, Yenigün Mahallesi, Yeşilbahçe Mahallesi, Yeşildere Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi, Yeşilova Mahallesi, Yıldız Mahallesi, Yüksekalan Mahallesi, Zerdalilik Mahallesi, Zümrütova Mahallesi.

Ev Gereçleri
🔍 Beyaz Eşya
🔍 Derin Dondurucular
🔍 Ankastre
🔍 Elektrikli Küçük Ev Aletleri
🔍 Ocak & Fırın
🔍 Isıtıcılar
🔍 Ütü Masası & Kurutmalık

Beyaz Eşya
📺 Buzdolapları
📺 Çamaşır Makineleri
📺 Bulaşık Makineleri
📺 Tv, Ses ve Görüntü Sistemleri
📺 Derin Dondurucular
📺 Düğün Paketleri
📺 Su Sebili
📺 Tamboy Fırın
📺 Setüstü Ocaklar
📺 Isıtma & Soğutma
📺 🔍 Klimalar
📺 🔍 Vantilatör
📺 🔍 Termosifon
📺 🔍 Şofben

Nasıl Servis Çağırabilirim ?
Whatsapp 1 Whatsapp 2 Telefon Email
0532 413 4234 0532 300 4036 0242 244 8807 servis@servisistek.com
5/5 - (4 votes)

Leave a Comment