Frigidaire Teknik Servis

Frigidaire Teknik Servis

Frigidaire Beyaz eşya servisi ve klima teknik servisi
Frigidaire marka beyaz eşya teknik servisi, ankastre tamiri, küçük ev aletleri, klima sistemleri, vrv klima, fan coil , Hava perdesi , chiller teknik servis hizmeti vermektedir. Beyaz eşya servisi, beyaz eşya tamircisi olarak farklı firmalarla hizmet vermektedir. Teknik servisler evinizde bulunan her marka beyaz eşyalarınız için tamir ve revizyon işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Tüm Türkiye Frigidaire Teknik Servisi olarak hizmet verilmektedir. Günümüzde kalitesi ve yüksek üretim standartları ile tüm ülkemizde yıllardır kullanılan Frigidaire; Beyaz Eşya ve Ankastre ürünleriyle siz değerli müşterilerinden aldığı güç ile sürekli kendini geliştiren ve yeni teknolojileri ürünlerine uygulayarak ürettiği ürünlerin haklı gururunu yaşamaktadır. Frigidaire Teknik Servisleri tüm model beyaz eşyalarınız için en hızlı ve güvenilir teknik servisi hizmetini tüm semtlere en uygun fiyatlara sağlamaktadır.

Frigidaire teknik servisi olarak bakımları yapılan ürün gruplarını şu şekilde sıralayabiliriz
Frigidaire ev aletleri,
Frigidaire soğutucular,
Frigidaire çamaşır makinası,
Frigidaire çamaşır ve kurutma makineleri,
Frigidaire bulaşık makineleri,
Frigidaire elektrikli süpürgeler,
Frigidaire mikro dalga fırınlar,
Frigidaire klima vb gibi Frigidaire ürünlerinin bakım onarım ve servis hizmetleri sunuluyor.

Frigidaire Beyaz Eşya Klima Servisi Teknik Servis Bölgeleri
Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İçel (Mersin), İstanbul, İzmir, K.maraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak

Frigidaire teknik servisi olarak hizmet verilen ürünler;
Frigidaire ankastre servis,
Frigidaire buzdolabı servis,
Frigidaire soğutucu servisi,
Frigidaire bulaşık makinası servisi,
Frigidaire çamaşır makinası servisi,
Frigidaire kurutma makinası servisi,
Frigidaire klima servis,
Frigidaire fırın servis

ilgili konular

Leave a Comment