Hakkımızda

İzmir Beyaz Eşya ve Klima Teknik Servis
Firmamız 2010 yılında firma olarak hizmet vermeye başlamıştır, 1996 yılının başından günümüze kadar bir çok kişi ve kuruma kaliteli hizmet veren firmamız 2010 yılında kendi yeni yerine taşınarak hizmet kapsamını daha da genişletmiştir. Hizmet kalitesi ve hızını her geçen gün arttıran firmamız İzmir geneline ve çevresi illere hizmet vermeye devam etmektedir.Güven ve mutlu müşteri felsefemiz ile sizlere kaliteli hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.

İzmir içinde 10 seneyi aşkın tecrübemiz ile Beyaz Eşya ve Klima Teknik Servis vermekteyiz.

Sürekli kaliteyi geliştirme anlayışını benimser ve paylaşır; müşterilerimize en iyi servis, Beyaz Eşya ve Klima Teknik Servis sunarak müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarız.

Beyaz Eşya ve Klima Teknik Servis sunduğumuz hizmeti sürekli geliştiren yenilikçi ve lider bir modern kuruluşuz.

Giderek artan kaliteli hizmet anlayışımızın güvenlik şemsiyemiz altındaki tüm müşterilerimize ulaşmasını sağlarız.

Aynı zamanda Beyaz Eşya ve Klima Teknik Servis cihazlarınızın sağlamlılığını siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz kaliteli hizmet anlayışıyla servis ağını genişletmiştir.

10 yılı aşkın bir sürede ve profesyonelleşmiş personel sayımızla müşteri yelpazemizi genişletiyoruz.

İzmir Beyaz Eşya ve Klima Teknik Servis az zamanda işinizi teslim etme garantisi veriyor.

Vizyonumuz: Teknik Servis tüm teknik servis hizmetlerinde çagdas, güvenilir, çevreye duyarli, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren; herşeyden önce eğitimi ön planda tutan, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren modern bir teknik servistir.

Misyonumuz: Sürekli kaliteyi geliştirme anlayışını benimser ve paylasir müşterilerimize en iyi servis, bakim, onarim sunarak müsteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutariz. Sundugumuz hizmeti sürekli geliştiren yenilikçi ve lider bir modern teknik servisiz. Giderek artan kaliteli hizmet anlayişımızın güvenlik şemsiyemiz altındaki tüm müşterilerimize ulaşmasını sağlarız.

Servisimiz aşağıdaki İzmir’in tüm bölgelerine gitmekle birlikte özellikle aşağıdaki bölgelere gününde hizmet verebilmektedir: Beyaz Eşya ve Klima Teknik Servis İzmir · Beyaz Eşya ve Klima Teknik Servis Alsancak · Beyaz Eşya ve Klima Teknik Servis Balçova · Beyaz Eşya ve Klima Teknik Servis Bayraklı · Beyaz Eşya ve Klima Teknik Servis Bornova · Beyaz Eşya ve Klima Teknik Servis Buca · Beyaz Eşya ve Klima Teknik Servis Çankaya · Beyaz Eşya ve Klima Teknik Servis Karşıyaka · Beyaz Eşya ve Klima Teknik Servisi Konak

Leave a Comment