Beko Teknik Servis

beko teknik servis

Beko Servis
Tüm hizmetlerde, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, herşeyden önce eğitimi ön planda tutan, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren modern servistir. Sürekli kaliteyi geliştirme anlayışını benimser ve paylaşır müşterilerimize en iyi servis, bakım, onarım sunarak müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarız. Sunduğumuz hizmeti sürekli geliştiren yenilikçi ve lider bir modern kuruluşuz. Giderek artan kaliteli hizmet anlayişımızın güvenlik şemsiyemiz altındaki tüm müşterilerimize ulaşmasını sağlarız.

Beko Servisi, Tüm Türkiye Bölgelerinde hizmet veren uzman kadrosu ve teknik ekipmanı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı başarmıştır. Kapıda kredi kartı kolaylığı ile hizmet kalitesini artırmıştır. Beko servisinin hizmet alanları klima servisi, kombi servisi, buzdolabı servisi, çamaşır makinesi servisi, bulaşık makinesi servisi, fırın servisi, beko su sebili servisi, tüm beko marka teknik servisi olarak; beyaz eşyalarınızın arızaları yada kullanımı ilgili her türlü soru yada sorunlarınız için 7/24 uzman teknisyenlerimizle hizmetinizdeyiz.

Beko Servis hizmetinde sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışan personellerimiz, alanlarında sektörün en iyileri olarak yer etmiş kişilerden oluşmaktadır. Gerek servis sırasında gerekse servis sonrasında sizlere her daim güleryüzlü bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Beko Servis Hizmeti Verdiğimiz Ürünler:
– Çamaşır Makinası
– Bulaşık Makinası
– Elektrik Süpürgesi
Klima
– Şofben
– Derin Dondurucu
– Buzdolabı
– Elektrikli Termosifon

ilgili konular

Leave a Comment