Beyaz Eşya Klima Servisi

İzmir beyaz eşya servisi ve klima teknik servisi, her marka ya beyaz eşya teknik servisi, ankastre tamiri, küçük ev aletleri, klima sistemleri, vrv klima, fan coil , Hava perdesi , chiller teknik servis hizmeti vermektedir. Beyaz eşya servisi, beyaz eşya tamircisi olarak farklı firmalarla sizlere hizmet vermektedir. Servisimiz evinizde bulunan her marka beyaz eşyalarınız için tamir ve revizyon işleminlerini gerçekleştirmektedir.

Firmalarımız elektirik süpürgeleriniz için de servis vermektedir.İsterseniz servisimize isterseniz servis ücreti karşılıgında evinizden alıp tamir işlemleri tamamlandıktan sonra evinize bırakılmaktadır. Beyaz Eşya Tamir inde kaliteden taviz vermeden, hızlı, pratik ve kaliteli bir şekilde hizmetinizde. Firmalarımız hizmette yenilikçi, müşteriye saygılı, verdigi teknik servis hizmetinde güvenilir, dürüst ve çalışkan elemanlardan oluşmaktadır.Güvenilir, garantili hizmet anlayışı, en önemlisi müşteri odaklı hizmet vermesi ile firmalarımız sektördeki büyümesini hızlandırmıştır garantili hizmet, abartı fiyattan kaçınan serivisi miz, birkerelik müşteri anlayışına karşı bir ilke olarak, sürekli müşteri anlayışı ile sizlere hizmet vermektedir.

İzmir beyaz eşya servisi olarak yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak İzmir Beyaz Eşya ve Klima Servisi firması olarak kendini geliştirip yükselmekte olan firmalar arasında yerini korumaya baş koyup işindeki tutumu ile Servis Olarak profesyonel ekibi ile daha iyi hizmet verebilmek için elinden geleni yapmaktadır.

Beyaz esya servisinde güvenilir ve kusursuz hizmet bizim ideolümüz. Arcelik, Beko, Aeg, Bosch, Siemens, Profilo, Vestel, Zanussi, Ariston, Miele, Gaggenau, Whirpool, General, Electric, Frigidaire, White-Westinghouse, Westinghouse, Electrolux, Amana, Fakir, Samsung, Franke ve kelvinator beyaz esya servisi verdiğimiz profesyonel markalar.

7/24 beyaz esya servisim olarak gülür yüzlü güvenli çözüm arıyorsanız beyaz esya onarımı, bakımı ve tamiri kaliteli kusursuz garantili hızlı ekonomik hizmet anlayışı ile profesyonel servis vermek için sizleri bekliyoruz, ilginiz için teşekkür ederiz.

İzmir Beyaz Eşya ve Klima Servisi, olarak konusunda uzman ve eğitimli kadromuz ile tüm marka ve model klima servisi hizmeti vermekteyiz. İzmir gezici servis ekibimiz ile haftanın 7 günü kesinitisiz hizmet veren firmamız hızlı servis hizmeti verebilmek için İzmir ve çevre illerin hemen hemen tüm semtlerinde gezici servis aracı bulunduruyoruz.

İzmir klima servisi
Siz merkez Klima servisimizi arayıp kaydınızı bırakıyorsunuz. Size en yakın servis aracımızı yönlendiriyoruz. Size ulaşan uzman teknisyenlerimiz ürünün durumuna göre, ürünü yerinde tamir ediyor. Eğer arızalı ürün tamir edilemiyecek gibiyse merkez servisimize getiriyorlar.

Ürün tamir edildikten sonra tüm testleri yapılıp size teslim ediliyor.

Klima Servisi olarak yaptığımız hizmetler
Klima Bakımı
Klima Temizliği
Klima Montajı
Klima Demontajı

İzmir Beyaz Eşya Klima Servis,
Bornova Beyaz Eşya Klima Servisi,
Bayraklı Beyaz Eşya Klima Servisi,
Karşıyaka Beyaz Eşya Klima Servisi,

ilgili konular

Leave a Comment